درباره شرکت یدک گستر جام

 

 

 
   
 
   

شرکت یدک گستر جام با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب،  از اولویت‏‌های شرکت یدک گستر جام محسوب می‌شود. شرکت یدک گستر جام  با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد. طرح‏‏‌های مشوق خرید همواره مورد توجه مشتریان بوده و شرکت یدک گستر جام نیز به منظور قدردانی از مشتریان وفادار خود همواره تخفیف‏‌های قابل توجهی را در قالب طرح‌های مختلف مشوق خرید برای آنان در نظر می‏‏‌گیرد.

شرکت یدک گستر جام با بیش از دو دهه سابقه فعالیت در بازار عمده فروشی لوازم یدکی خودرو ، اینک با عرضه لوازم یدکی پراید و تیبا و ساینا و... آماده ارائه خدمت به شما مشتریان گرامی در سرتاسر کشور ایران زمین می باشد .

آنچه عامل تمایز ماست ، شما مشتریانی هستید که در طول سالیان متمادی با این شرکت همکاری داشته اید و باعث سرافرازی و سربلندی ما شده اید و این رضایت شما عامل موفقیت و ماندگاری ماست .